Ienākt
Reģistrācija jauniem lietotājiem
LV
Visas kategorijas

PHILIPS HR2500/00 Eco Conscious Edition blenderis, 350W

ID:Ražotājs:Preces kods:
267686PHILIPSHR2500/00
Noliktavā
VeikalsKurjersPiegādes punkti
- Bauska, Plūdoņa iela 7, saņem preci bez piegādes maksas (0.00 eur)
Fiksētas piegādes maksas visā Latvijā - 4.90, 5.90, 6,90, 10,90, 12.90, 17,90, 25.00 € vai Bezmaksas piegāde, atkarībā no preces svara un gabarītiem.

Piegāde uz Omniva pakomātu: 1.90 €

60.90
Produkta apraksts

Ar Philips Eco Conscious Edition blenderi

  • Problend tehnoloģija
  • 600 ml Tritan™ Renew krūka
  • Zīda balta matēta apdare
  • Bioplastmasa

ProBlend tehnoloģija ideālam rezultātam bez gabaliņiem

ProBlend tehnoloģija apvieno 3 galvenās funkcijas, kas ir pielāgotas, lai nodrošinātu optimālu sastāvdaļu plūsmu ideāliem rezultātiem bez gabaliņiem. ProBlend motors nodrošina optimālu 350 W jaudu, lai virzītu sajaukšanas plūsmu un visas sastāvdaļas vienmērīgi cirkulētu. ProBlend asmeņi ir unikāli veidoti, lai palielinātu spēku un griešanas veiktspēju. Problend krūka ir izstrādāta ar unikālām rievām, lai nepārtraukti virzītu sastāvdaļas atpakaļ sajaukšanas plūsmā.

Ātra tīrīšana, jo asmeņi ir noņemami

Visas noņemamās daļas ir viegli noskalojamas un var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā.

Paplašiniet recepšu klāstu, izmantojot lietotni NutriU

Lejupielādējiet un atklājiet lietotni NutriU ar +200 idejām par jūsu iecienīto dzērienu, maltīšu un uzkodu sagatavošanu ar jūsu jaunā blendera palīdzību. Veselīgai ēdiena gatavošanai ir jābūt vienkāršai, turklāt tādai, lai ģimene to izvēlētos arī nākamreiz. Šī iemesla dēļ lietotne NutriU piedāvā dažādās veselīgas alternatīvas jūsu iecienītajiem ēdieniem. Mēs radām veselīgu, bet joprojām tikpat garšīgu ēdienu receptes no veselīgiem šokolādes desertiem līdz uzturvielām bagātiem pamatēdieniem.

Ātra un viegla lietošana

Viegla lietošana — pievienojiet sastāvdaļas, pagrieziet, sajauciet un izbaidiet.

Tritan™ Renew krūka, nesatur BPA, dzidra un izturīga

Tritan Renew krūka smūtijiem līdzņemšanai. Nesatur BPA, triecienizturīga un izturīga pret plīšanu, var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā un iztur līdz pat 100 mazgāšanas cikliem.

Ilgtspējīgs dizains, kas piedalās zaļākas nākotnes veidošanā

Ilgtspējīga konstrukcija, korpusam izmantojot bioplastmasu* un krūkai — pārstrādātu plastmasu***, lai ražošanas procesā samazinātu CO2 emisijas par 17%**. Šis revolucionārais materiāls nepaliks nepamanīts jūsu virtuvē, vienlaikus rūpējoties par apkārtējo vidi.

Izstrādāts, ņemot vērā drošību un ilgtspējīgumu

Bioplastmasa* tiek izgatavota no bioloģiskiem un atjaunojamiem resursiem, piemēram, saulespuķu eļļas. Izmantotā eļļa, kas paliek pāri no ēdiena gatavošanas, tiek savākta un pārstrādāta videi draudzīgā veidā, lai tā būtu piemērota saskarei ar pārtiku. Blendera krūka ir izgatavota no Tritan Renew materiāla, nesatur BPA, drošība jebkāda veida pārtikai.

Moderns un minimālistisks stils

Ilgtspējība nekad nav izskatījusies tik eleganti — zīda balta matēta apdare, lai jūsu virtuvē izskatītos nepārspējami.

Tīrs un vienkāršs dizains

Dabas iedvesmots dizains ar mierīgām krāsām un