Ienākt
Reģistrācija jauniem lietotājiem
LV
Visas kategorijas

Piegādes nosacījumi

     Pasūtīto preci,bez piegādes maksas, var saņemt veikalā, Plūdoņa ielā 7, Bauskā. Veikalā apmaksu var veikt skaidrā naudā, ar  bezskaidras naudas norēķinu, vai veicot samaksu iepriekš ar bankas pārskaitījumu.

Turpinot aktīvi sekot līdzi COVID-19 izplatībai visā Eiropā un ievērojot Latvijas valsts institūciju noteiktās rekomendācijas, no 19.03.2020. uz nenoteiktu laiku tiek pārtraukta skaidras naudas darījumu aprite, saņemot preci ar kurjera piegādi. 

 

Piegāde uz Omniva pakomātu.

Bezmaksas piegāde uz Omniva pakomātiem

Piegādes laiks: 1 - 7 darba dienas* no pirkuma apmaksas brīža.**
Pakomātu adreses

Maksa par piegādi uz pakomātiem: 1.90 €
 

Kad sūtījums tiks piegādāts uz Pasta stacijas pakomātu vai Omniva terminālu, tad saņemsiet SMS ar adresi un kodu, kuru ievadot terminālā, varēsiet saņemt sūtījumu. Sūtījums jāizņem 3 dienu laikā no SMS saņemšanas brīža.

Attiecas uz precēm, kuras nepārsniedz 31.5 kg un pēc izmēriem nav lielākas par 60 x 60 x 60 cm.

* Preces, kuras ir pieejamas veikalā uz vietas. Par visu pārējo preču piegādes laikiem var uzzināt sazinoties ar operatoru.
** Apmaksu var veikt tikai ar pārskaitījumu.

 

Piegāde ar kurjeru līdz norādītajai adresei visā Latvijā.

Piegāde ar kurjeru līdz norādītajai adresei visā Latvijā.

Piegādes laiks: 1 - 7 darba dienas* no pirkuma apmaksas brīža.**

Preču piegāde tiek veikta līdz pasūtījumā norādītās dzīvojamās ēkas ārdurvīm. Ja norādītajā adresē ir aizliegta transporta līdzekļu iebraukšana vai apstāšanās, lūdzam pasūtījumā norādīt tuvāko vietu, kur apstāties transporta līdzekļiem nav aizliegts.

Liela gabarīta un smagāku par 31 kg preču piegādes gadījumā, lūdzam nodrošināt palīdzību preces izceļot un/vai pārvietojot. Ja palīdzība nav iespējama, tad lūdzam brīdināt.

Fiksēta piegādes maksa visā Latvijā - 4.90, 5.90, 6.90, 12.90, 18.90, 25.00 € vai Bezmaksas piegāde, atkarībā no preces svara un izmēriem. Lai uzzinātu piegādes maksu konkrētajai precei, meklē to preces aprakstā - Informācija par piegādes maksu vai arī zvanot operatoram uz numuru 29391199 vai 63928177.

Lielgabarīta preču piegāde Bauskā - 12.90, vai bezmaksas piegāde, ja pirkuma summa ir virs 299.00 eur

* Preces, kuras ir pieejamas veikalā uz vietas. Par visu pārējo preču piegādes laikiem var uzzināt sazinoties ar operatoru.
** Apmaksu var veikt tikai ar pārskaitījumu.  Norēķins skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī uz nenoteikktu laiku nav iespējams.
     
     Turpinot aktīvi sekot līdzi COVID-19 izplatībai visā Eiropā un ievērojot Latvijas valsts institūciju noteiktās rekomendācijas, no 19.03. uz nenoteiktu laiku tiek pārtraukta skaidras naudas darījumu aprite, nodrošinot COD (skaidras vai bezskaidras naudas iekasēšana piegādes brīdī) pakalpojumu.